Spiron je malý kouzelník, který uklidí i uklidní

Blog post

Spiron je malý nepostradatelný kouzelník, který by neměl chybět v žádné domácnosti a možná ani v žádné kabelce. Svým širokým využitím vás totiž nadchne.

Můžete s ním kdykoliv osvěžit a zároveň vydezinfikovat vzduch, postříkat třeba kliky od dveří, nebo madla v autobuse. Zároveň v místnosti navodí příjemnou uklidňující atmosféru.  V létě výborně odpuzuje hmyz a komáry, takže stačí mít lahvičku Spironu vedle postele a nechat jen otevřené víčko, Spiron je hodně aromatický. Hmyzu to stačí, dá vám v noci pokoj na klidný a nerušený spánek.

V období nachlazení, rýmy, kašle, nebo bolestech hlavy hraje také důležitou roli, jeho použití pomáhá zabránit rozšiřující se nákaze. Ochraňuje ostatní členy domácnosti nebo kolegy v práci, protože pomáhá zvyšovat obranyschopnost. Obsahuje totiž  účinné esenciální oleje z:

  • citronu,
  • eukalyptu,
  • kadidla,
  • kafru,
  • levandule,
  • máty,
  • meduňky,
  • myrty
  • a ze santalového dřeva.

A pokud v noci nemůžete usnout, stačí malinko stříknout Spiron do ložnice a vykouzlíte si tak během pár sekund natolik příjemnou a uklidňující atmosféru, která vás ke spánku jemně ukonejší.

Stačí ho opravdu malinkaté stříknutí, takže vám dlouho vydrží.

Po přečtení výše uvedených řádků už asi chápete, že hlavní účinky Spironu jsou čistící a uklidňující. Takže pokud se zrovna nacházíte v napjaté, konfliktní situaci, nebo tam, kde se lidé hádají, rozhodně se nebojte (a třeba i potajmu) stříknout do vzduchu trošku Spironu. I z tohoto důvodu doporučujeme Spiron koučům, terapeutům a lektorům, aby si rychle mohli pročistit a osvěžit svou terapeutickou místnost. Rychle tak vnesou do své práce nový, svěží, nezanesený vítr pro svou práci.

A jak tedy Sprion správně používat? Jednodušší to snad ani být nemůže. Před použitím ho protřepejte a krátkým střikem aplikujte do ovzduší. Dále ho můžete nastříkat přímo na kapesníček a inhalovat nebo stříknou na místa, která chcete vydezinfikovat (madla v autobuse, záchodové sedátko, klika od dveří…) a očistěte navlhčeným hadříkem.

Tip Stromky: Jeden Spiron míváme ve Stromce otevřený, takže ho můžete předtím přijít vyzkoušet, jestli vám bude zamlouvat jeho  specifická vůně.

Předchozí článek Další článek
%d blogerům se to líbí: