Preventivní tipy v péči o ženské zdraví

Blog post

V dnešním krátkém video článku se podíváme na to, jak můžeme posílit a podpořit naše ženské zdraví zcela přirozenou a přírodní cestou preventivně.

Vitamíny pro ženy

Pokud potřebujete dostatek energie, dobrou náladu a zároveň správně fungující hormonální systém, tak vřele doporučujeme Vitamíny pro ženy od firmy Sunwarrior. Sice se doporučuje brát jednu tabletku 3x denně, ale my vám z vlastní zkušenosti můžeme říct, že i po jedné tabletě po 2 dnech jsme blahodárné účinky zaznamenaly rovněž. Samozřejmě, nebyly bychom to my, kdybychom vás nepodporovaly ve vašem úsudku a intuici a tudíž, rozhodně si pročtěte příbalový letáček, ale zase se řiďte svým vnitřním kompasem. Nebojte se zastavit u nás ve Stromce a popovídat si o Vitamínech s námi, rády se o své zkušenosti podělíme.

Kapky Gynex

Druhým tipem jsou bioinformační kapky Gynex od firmy Energy. Pomáhají stabilizovat hormonální systém, přispívají k pravidelné menstruaci a zvýšení plodnosti. Mnoho žen si Gynex pochvaluje pro jejich dopad na zmírnění návalů, zklidnění rozkolísaných nálad, odstranění akné a otoků. Kapky nemají žádnou specifickou chuť, takže se nemusíte bát, že by vám nechutnaly 🙂

Vaginální vajíčka

Posledním tipem, který jsme si pro vás v dnešním video článku připravily, jsou vaginální vajíčka, které pomáhají s posílením pánevních svalů. Vajíčka jsou vyrobená z různých druhů drahých kamenů, takže pomáhají i s energetickou očistou pochvy.

Více ve videu s naší Aniou:

Předchozí článek Další článek
%d blogerům se to líbí: