Co vám do života vnese vědomé milování?

Blog post

Vědomé milování je poměrně nový pojem, který zní na jednu stranu velice lákavě, ale tajemně zároveň. Je to téma pouze pro duchovní/spirituální nebo i pro obyčejné lidi?

Je to učení o rozdílnosti muže a ženy a cesta ke společné harmonii. Zaměřuje se na to, co k orgasmickému milování potřebuje muž a co potřebuje žena. Protože když si tyto rozdílnosti partneři uvědomí, mohou vědomé milování opravdu zažít.

Často poskytujeme partnerovi to, co si přejeme dostávat sami. Ale ženy prožívají sexualitu a lásku úplně jinak než muži. Pak máme pocit, že si nerozumíme, že je ten partner/partnerka nějaký divný. Proto je potřeba sdílet základní principy, způsoby a rady, jak milování prožívat orgasmicky v páru.

Ženy často svoje orgasmy předstírají, aby udělaly partnerovi radost.

Při vědomém milování se na nic nehraje.Vědomá sexualita vede zákonitě i k prodloužení milování, protože za 10–15 minut pohlavního styku toho krásného moc nestihneme. Učím, jak sexualitu transformovat, prohlubovat až k neuvěřitelně silným a láskyplným prožitkům, někdy i změněným stavům vědomí.

Je to cesta lásky a k lásce.

Rozdíl mezi klasickým sexem a vědomým milováním je asi jako vylézt na kopeček nebo zdolat osmitisícovku. Je to úplně jiný rozměr, který stojí za to zkusit. Lidem do života přináší zdraví, lásku, radost a orgasmické stavy.


Autorka: Kateřina Juřenčáková, www.prirozenaantikoncepce.cz

Vědomé milování

Pomáhá ženám znovuobjevit schopnosti ženského těla. Je lektorkou vědomého milování a certifikovanou poradkyní přirozeného plánování rodičovství. Doprovází ženy a páry na cestě k vědomému početí, pomáhá řešit příčiny nechtěné neplodnosti a podporuje také k vědomému vyhnutí se početí. Její semináře jdou do hloubky sebepoznání a boří zastaralé mýty, které kolují v naší společností.

Služby: semináře SebeVědomé ženství, Svobodná menstruace, Vědomé milování, Přirozená antikoncepce

Katka má u nás ve Stromce v nejbližších dnech několik večerních přednášek a workshopů na téma vědomé milování, menstruace a přirozená antikoncepce. Podívejte se na aktuální program Stromky zde >>

Předchozí článek Další článek
%d blogerům se to líbí: