Naturgyn – rychlá přírodní pomoc při gynekologických problémech

Blog post

My ženy občas trpíme na různé gynekologické problémy, ať už se jedná o svědění, pálení a výtoky v naší nejintimnější oblasti. Každá z nás se s něčím podobným již setkala a ví, že to není rozhodně nic příjemného.

V období, kdy máme výtoky nebo nekomfortní pocity, tak se buď uchýlíme do ordinace gynekologa, nebo na vlastní pěst zkoušíme co se dá. Některé ženy dokonce tento často se opakující problém začaly ingorovat a nějak se s ním sžily.

Ať tak či tak, ve Stromce máme úžasné bylinné vaginální tampóny Naturgyn, které pomáhají udržovat naše vaginální prostředí zdravé. Tyto bylinné tampóny potlačují vznik vaginálních infekcí a infekcí močových cest a průvodní symptomy tak rychle mizí. Skvěle totiž regenerují poševní sliznici bez dráždivých účinků a obnovují optimální poševní prostředí.

Naturgyn jsme ve Stromce vyzkoušely už všechny a mohly bychom na něj ódy pět 🙂 Balení Naturgynu obsahuje 2 tapmóny, oba jsou stejné velikosti, ve tvaru kuličky s průměrem cca 1 cm. Tampóny jsou opatřeny šňůrkou, takže se nemusíte bát s jejich manipulací, zavádí se a vyndavají úplně stejně jako klasické menstruační tampóny.

Tampón nesmíte používat 7 dní před očekávanou menstruací, v jejím průběhu a ještě tři dny po ní. Poté už můžete libolovně podle svých preferencí. Pokud vás trápí akutní problém, je vhodné použít oba tampóny s jednodenní pauzou, pokud chcete kůru absolvovat preventivně stačí použít jeden tampón a druhý schovat a použít ho opět až za pár měsíců. Je to na vás, svoje tělo znáte nejlépe, takže postupujte podle intuice 🙂

Pokud vás ještě zajímá, zda s tampóny můžete mít pohlavní styk, tak to nedoporučujeme. Je lepší nevyrušovat tampóny v jejich práci 😀

Balení Naturgynu obsahuje příbalový leták, kde jsou všechy potřebné informace.

Více info o Naturgynu ve videu s naší Aniou:

Předchozí článek Další článek
%d blogerům se to líbí: