Jak na jarní detox organismu

Blog post

Když se podíváme zpátky do minulosti, tak můžeme vidět, že se naši předkové od půlky února do Velikonoc poctivě postili. V této roční době se tělo přirozeně očišťuje od toxinů a škodlivin, které naše tělo zatěžují a dávají tak prostor vzniku různým onemocněním a zdravotním problémům. Ani my bychom detox organismu neměli zanedbávat.

Detox organismu je pro nás obzvlášť důležitý, pokud nemáme dostatek prostoru věnovat čas prevenci. Naše tělo potřebuje pravidelně vypustit vše nepotřebné a nezdravé, co se v něm nahromadilo.  Skvělými pomocníky při detoxu jsou zelené potraviny. Chlorella a ječmen pročistí a vykartáčuje střeva a zároveň jim dodá potřebnou výživu. Nesmíme ani zapomínat na dostatečný přísun vody. Tento krok se nesmí v žádném případě vynechat.

Spoustu lidí sice ubere v zatěžující stravě, dopřeje si kvalitní a detox podporující doplňky stravy, ale zapomene hodně pít a toxiny se pak v těle udržují, místo toho, aby s močí vycházely pryč.

Není nad to, než na tradici našich předků navázat a jarní detox si pravidelně rok co rok dopřávat. Jak na to se dozvíte v tomto 2:35 min. dlouhém videu s Aniou od nás ze Stromky:

 

Předchozí článek Další článek
%d blogerům se to líbí: