Načítám Akce

« All Akce

  • akce již proběhla.

Kašlu na módní trendy – mám svůj styl!

14. dubna 10:00 - 18:00

1400 Kč
Módní trendy

Registrace pro tuto akci jsou uzavřeny

Jsou pro vás módní trendy důležité, nebo je ignorujete? Co jste ochotné obětovat módě? SAMU SEBE?! Věřím, že ne. Každá z nás je originál a je třeba se jen přestat bát.

Pomůžu vám najít samu sebe – váš vlastní styl.

Nebojte se ukázat svou originalitu.

Šaty přece dělají člověka. Tato věta nás provází celý život, ale málokterá z nás ví, které šaty jsou ty pravé. Rozhodně nemusíte nosit to, co rok co rok diktují módní časopisy.
Můžete najít sebe a oblečení, které vám sluší. Oblečení by vám nemělo překážet při pohybu, ale zároveň vám má sedět a lichotit 🙂 Na vlastní kůži a postavě si vyzkoušíte různé střihy a barvy a odhalíte to, co je pro vás to pravé.

Chcete být sama sebou a nechcete se plaholčit za módou, která vám stejně ani nesedí? Tak přijďte na workshop a společně najdeme vaše pravé já 🙂

 

Co vás čeká aneb Program workshopu:

• úvodní přednáška
• výběr barev a střihů
• osobní styling a nástroje, jak ho zvládnout
• práce s doplňky
• osobní konzultace

• v průběhu dne bude hodinová pauza na oběd, můžete si tak v klidu zajít do restaurací v okolí Stromky na nějakou dobrotu.

 

Vezměte si s sebou:

Na osobní konzultace si s sebou přineste vaše vlastní kousky oblečení, se kterými si nevíte rady. Společně se jim podíváme na zoubek.

 

Bude to zábava.

Teším sa na Vás

Zuzka

 

Lektorka: Zuzka Havlíková Kubová, stylistka, absolventka AVS ( asociace vizážistu a stylistu ČR ), majitelka módního studia Zannia

Pozn.: Zuzka pochází ze Slovenska, její anotaci jsem sice přeložily do češtiny, ale workshop už bude probíhat v krásně znějící slovenštině 🙂

Podrobnosti

Datum:
14. dubna
Čas:
10:00 - 18:00
Cena:
1400 Kč

Místo konání

Stromka centrum
Dukelských hrdinů 909/50
Praha 7, 17000 Česká republika
Telefon:
+420222987892
Webová stránka:
www.stromkacentrum.cz

Pořadatel

Zannia