Načítám Akce

« All Akce

  • akce již proběhla.

Letos se na to nevykašlu aneb Jak na očistu a půsty bez utrpení

8. března 18:00 - 20:00

300 Kč

Registrace pro tuto akci jsou uzavřeny

Musím pro očistu hladovět? Bez jídla nevydržím ani pár hodin. Jím zdravě, ptak k čemu se vůbec čistit? Potřebuju každý den jíst maso. K čemu mi vlastně očista je? Bojím se klystýru.
 
Jestli se na jaře chcete vyhnout únavě a nemocem, je ideální čas na to odlehčit jídelníčku a projít očistou. Existuje spoustu způsobů, jak na to. Bohužel většina pokusů, které postupují podle návodů z časopisů nebo internetu, skončí totálním neúspěchem. Hlad, bolesti hlavy, chutě, únava. To bývají časté důvody, proč se na jarní očistu a půsty vykašleme.
 
I já tím prošla. Opakovaně. .-)
 
Na besedě s vámi budu sdílet tipy, jaké způsoby očisty vlastně existují. Jak poznat, který je ten vhodný právě pro vás. Jak procházet půstem bez „vedlejších“ účinků. A co vám to vlastně přinese.
 
Těším se na setkání,
Ania
 
Cena: 300,- Kč
Pro rezervaci místa prosím zašlete částku 300,- na číslo účtu 2501244459/2010. Do zprávy pro příjemce napište PUST + vaše jméno.
 
Místo konání: Stromka centrum, Dukelských hrdinů 909/50, Prhaa 7
 
 
Anna Vršník
Průvodkyně žen cestou za spokojenějším životem, odbornice na ženskou citlivost, dula. V Praze provozuje centrum ženské citlivosti Stromka centrum, pořádá přednášky, provází těhotenstvím, porody a umíráním.
Věří, že pro šťastnější život stačí, když budeme zvyšovat svoji citlivost a konečně tak uslyšíme hlas našeho vnitřního vedení.
Ženy inspiruje v magazínu http://www.stromkacentrum.blog nebo na eshopu http://www.stromka.cz

Podrobnosti

Datum:
8. března
Čas:
18:00 - 20:00
Cena:
300 Kč

Místo konání

Stromka centrum
Dukelských hrdinů 909/50
Praha 7, 17000 Česká republika
Telefon:
+420222987892
Webová stránka:
www.stromkacentrum.cz

Pořadatel

Anna Vršník